eCorpoNet - System Bankowości Korporacyjnej
 1. Sprawdź czy używasz szyfrowanego połączenia

  1. Czy adres rozpoczyna się od "https://" ?
  2. Czy w oknie przeglądarki widoczna jest ikona kłódki oznaczająca połączenie szyfrowane?
 2. Zweryfikuj certyfikat strony (np. klikając na kłódce)

  1. Czy certyfikat został wystawiony dla właściwej domeny (adresu) ?
  2. Czy certyfikat jest ważny?

Logowanie do systemu eCorpoNet

 1. Chroń swoje hasła!
 2. Nie udostępniaj nikomu haseł jednorazowych
 3. Nie odpowiadaj na e-maile zachęcające do ujawnienia danych i haseł
 4. Podawaj hasła wyłącznie aby autoryzować transakcję
 5. Nie podawaj haseł na stronie bez certyfikatu
 6. Zanim podasz hasło - sprawdź certyfikat strony
 7. Bezpieczeństwo transakcji bankowych w Internecie -
  Poradnik Związku Banków Polskich

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że przesłaliśmy do Państwa korespondencje listowną z informacją dotyczącą wprowadzonych zmian do:

• „Taryfy opłat i prowizji bankowych dla Klientów Indywidualnych Banku Spółdzielczego w Jaworze” od 01.11.2021 r.

• „Taryfy opłat i prowizji bankowych dla Klientów Instytucjonalnych Banku Spółdzielczego w Jaworze” od 01.10.2021 r.

Powyższe Taryfy są dostępne również w placówkach Banku Spółdzielczego w Jaworze oraz na stronie internetowej BS Jawor:
Link – Klienci Indywidualni
Link – Klienci Instytucjonalni

Uwaga: Wprowadzone zmiany opłat i prowizji zostały oznaczone pogrubioną czcionką.

Uwaga na zagrożenie !

Należy pamiętać, że podczas logowania ani bezpośrednio po zalogowaniu do eCorpoNet, Bank nigdy nie prosi o podanie kodu z narzędzia autoryzacyjnego (kodu jednorazowego). Dodatkowo, jeżeli korzystasz z autoryzacji w formie kodów SMS, pamiętaj, aby przed potwierdzeniem operacji zawsze uważnie weryfikować treść otrzymanego SMS (dane w SMS muszą być zgodne z danymi operacji, którą zlecasz).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią Banku.


Wyłączenie obsługi wtyczki java w przeglądarce Firefox

Najnowsza wersja przeglądarki Firefox 52 zaprzestała obsługi wtyczek NPAPI Java, Silverlight, Unity i innych. Czyli nie będzie działał przycisk: "w oknie przeglądarki" na stronie logowania do systemu eCorpoNet. Zmiana ta nie jest zależna od Banku Spółdzielczego w Jaworze. Informacje na ten temat na stronie producenta twórcy Java: LINK

Zalecenia na stronie java.com: "Oracle zaleca użycia Internet Explorer lub Safari."Należy pamiętać, że przeglądarka Firefox ciągle pozwala na uruchamianie aplikacji przyciskiem: "Pobranie Aplikacji".


Uwaga !!!


Uwaga na złośliwe oprogramowanie GozNym.


Wirus instaluje się poprzez załączniki w wiadomościach e-mail na komputerze klienta i blokuje połączenie ze stroną bankowości internetowej Banku. Klient przekierowywany jest na fałszywą stronę, ale wyglądającą identycznie jak prawdziwa strona Banku. Następnie po podaniu loginu i hasła klient proszony jest o podanie kodu jednorazowego. Tym samym dane logowania klient zdradza przestępcom. Prosimy o zachowanie ostrożności. Bank nigdy nie przesyła żadnych informacji na temat logowania w wiadomościach mailowych do użytkowników. Każda taka wiadomość przesłana w mailu wygenerowana została przez przestępców.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią Banku


Podniesienie poziomu bezpieczeństwa - wyłączenie obsługi SSLv3 i możliwe utrudnienia w zalogowaniu poprzez starsze przeglądarki.Uprzejmie informujemy, że kierując się względami bezpieczeństwa Bank Spółdzielczy w Jaworze zdecydował o wyłączeniu obsługi protokołu SSLv3 i zastąpieniu go protokołem TLS (protokoły wykorzystywane w przeglądarkach internetowych). Dla znacznej większości klientów zmiana będzie nieodczuwalna, jednakże część Użytkowników korzystających ze starszych wersji przeglądarek, na przykład Internet Explorer 6, może mieć problemy z zalogowaniem do systemów bankowości elektronicznej.

Klienci korzystający ze starszych wersji przeglądarek, u których wystąpił problem z logowaniem powinni dokonać aktualizacji przeglądarki do najnowszej wersji.Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszoną przez firmę Microsoft datą globalnego zakończenia wsparcia dla systemu operacyjnego Windows XP, pragniemy uczulić Państwa na ryzyko związane z dalszym użytkowaniem tego systemu operacyjnego. Od dnia 8 kwietnia 2014 r. firma Microsoft zaprzestała udostępniania poprawek dla zidentyfikowanych luk w mechanizmach bezpieczeństwa Windows XP. W związku z powyższym rekomendujemy Klientom Banku migrację na nowszą wersję systemu operacyjnego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przekazywanymi w zakresie zakończenia wsparcia przez firmę Microsoft: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/enterprise/end-of-support.aspx


UWAGA!

W przypadku problemów z logowaniem do systemu eCorpoNet prosimy o kontakt z Pomocą Techniczną Tel: (76) 870-28-34 wew. 222 w dni robocze Banku - od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 16.30